Hakkımızda

Hakkımızda


Misyonumuz

Gelişmekte olan dinamik turizm dünyasını yakından takip ederek, hızlı adaptasyonlarla müşterilerimize her zaman üstün hizmetleri, servis ve kaliteyi yüksek eğitimli profesyonel bir takım ruhu içinde sunmaktır.

Değerli tatil severlere tüm ihtiyaç ve beklentilerine uygun fiyat ve seçenekleriyle cevap vermek ve müşterilerimizin unutulmaz bir tatil yapmalarını sağlamaktır.

Vizyonumuz

Müşterilerimiz için değer yaratmak, beklentilerine kalite ve istikrarla karşılık vermek ve çözüm ortakları olmak.

 

Neden BodrumTatili

Bodrumtatili.com dan yapılan rezervasyonlarınız en düşük fiyat garantisi altındadır. Eğer aynı şartlarda daha düşük bir fiyatla karşılaşırsanız, 24 saat içinde bizimle iletişime geçerek en iyi fiyat garantisinden yararlanabilirsiniz.

 

%100 Güvenli Alışveriş

Tüm bilgilerinizin güvenliği sağlamak için SSL sunucu sertifikalı ve gelişmiş yazılım altyapımız ile birlikte sizlere %100 güvenli alışveriş imkanı sunuyoruz

 

Kaliteli Hizmet

Türkiye'de TÜRSAB'a kayıtlı A grubu acente üyesi olan, 2010 yılından beri hizmet veren Tesla Turizm kalite güvencesi altındasınız.

 

Kullanımı kolay web sitemiz, hayali bile insanı dinlendirmeye yeten en ucuz tatil seçeneklerini karşınıza çıkarır.

Web sitemizde yer alan özellikle Bodrum yarımadasındaki otellerin bir çoğunu info gezilerimiz sayesinde yerinde görüp yaşayarak sizlerin ihtiyacınız doğrultusundaki tüm isteklerinizi dikkate alarak sunarız. Bu sayede her kategoride bulunan en doğru oteli siz misafirlerimize öneririz. Misafir memnuniyeti odaklı satış öncesi ve sonrası hizmetler geliştirmek, kaliteli ve hayal edilen tatiller sunmak en büyük hedefimiz.

Web sitemizden bizlere kolayca ulaşabilirsiniz ve sitemizde yapmış olduğunuz gezintinizde sizlere hayalinizdeki tatil fırsatlarını karşınıza çıkarmaya devam edeceğiz.

Bodrum Tatili İnsana ve teknolojiye yaptığı yatırım ile "konuk memnuniyetini" en üst düzeyde tutmaktadır.

Profesyonel kadromuzla detaylı bilgilere ulaşabileceğiniz ürünler için en kaliteli hizmet ve fiyatları garanti etmeye devam ediyoruz

 

Web
Analytics Made Easy - StatCounter